Kongre Stand Modelleri

Kongre standı modellerinden biri olan modüler kongre standı, pratik ve hızlı montajı, düşük maliyeti ile uygun maliyetli, şık ve harika çözümler sunar. Ekonomik ve etkileyici bir sunum fırsatı sunan modüler kongre sistemleri piyasada çeşitli şekillerde mevcuttur. Katlanabilir stand modellerine sahip modüler bir sistem sökülüp lego olarak monte edilebilir. Ön üretimli panellerden ve en zarif alüminyum profillerden oluşur. Bu kongre stand modelleri genellikle sunta, forex, cam, polikarbonat ve pleksiglastan yapılır.  

Rekabet eden şirketler ve yeni tanıştığınız potansiyel müşteriler için, kongre standınızın zarafeti ve etkileyici görünümü, şirketinizle ilgili ilk izleniminizin en önemli adımıdır. Standınızın tasarımı, ürün ve hizmetlerin sergilenme şekli, işçilik ve misafirperverliğiniz şirketiniz hakkında önemli bilgiler sağlayacaktır.  

Kongre Standı Nasıl Çizilir? 

Her şeyden önce, ilgileneceğiniz şirketten birkaç örnek talep etme hakkına sahipsiniz. Bu kongre stand modelleri 2-3 parça ile sınırlandırılmalıdır. Çünkü çizimlerin ve projelerin fazla mesai içinde tamamlanabileceğini görebilirsiniz. Temel olarak, imalat şirketleri daha fazla tasarım oluşturmak istemez ve bitmiş projelerini tüketiciye uyarlamaya çalışır. Bu duruma dikkat edin, taklit stand yapımı ile çalışan şirketlerden uzak durmalısınız. 

Şu anda, birçok şirket müşterilerinin ihtiyaçları için ayrı çizimler yapıyor ve iş için onaylanmış modeller vardır. Bütçeler nedeniyle sık sık suya giren anlaşmalar müşterinin kendisine verilen çizimi almasına ve başka bir şirkete devretmesine neden olabilir. Müzakere ettiğiniz bir stant şirketi ile anlaşma yapamıyorsanız ve bir fiyat veya başka nedenlerden dolayı anlaşmaya varacaksanız, sizin için yapılan çizimi başka bir şirkete götürmemeli ve aynı standın yapılmasını talep etmemelisiniz.  

Kongre Stand Tasarımı 

Stand, ihtiyaçlarınız ile ilgili belli bir anlaşmaya varmadan, katılacağınız veya organize edeceğiniz kongre öncesi alınması ve model olarak belirlenmesi gereken bir gerekliliktir. Günümüzde kongre stand modelleriarasından şirketiniz için en uygun olan modelleri bizimle yapabilirsiniz. Bir fuar standının tasarımı, kendi başına dikkat gerektiren bir konudur. Stand tasarımı, kongreye sorunsuzca ev sahipliği yapan ana aktördür. Standınız, katılımcıların zaman harcayacağı bir yer olduğundan, sizinle ilgili bilgi alın ve ilk izlenimini verin. Bu nedenle, Kongre standının tasarımı önemli bir konudur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir