KEŞFETE DÜŞME

KEŞFETE DÜŞME

İnstagram uygulaması son dönemlerin en gözde sosyal medya uygulaması olmaya devam ediyor. İnstagram kullanıcıları günümüzde her geçen gün daha da artmakta. Özellikle uygulamaya kolay kayıt olunması ve hiçbir ücret talep edilmemesi kullanıcı sayısının artmasında en önemli durumdur. İnstagram kullanıcılarının bu kadar çok artması aynı zamanda instagram kullanıcıları için hesaplarındaki erişimin de önemini arttırmaktadır. Aynı zamanda oldukça geniş bir insan ağına sahip olan instagram bireysel kullanıcılar kadar satış yapan firmalarında bu alanda satış yapmalarına olanak sağlamıştır.

İnstagramın pek çok amaç için kullanılan bir alan olması ve çok fazla kullanıcıya sahip olması ile beraber bu alanda kullanıcıya sundukları da bazen yetersiz kalmaktadır. Hayatlarından kesitler paylaşan bireysel kullanıcılar ile ürün satışı yapan hesaplar instagram üzerinde her zaman daha geniş çevreye ulaşarak daha fazla kişiden etkileşim almak istemektedirler. Bunun için pek çok kullanıcı internet üzerinden araştırmalar yaparak bu sorunlarını aşmaya çalışmaktadırlar. Özellikle kullanıcılar için oluşan sorunlardan biri de instagram keşfete düşme sorunudur. Keşfete düşme etkileşim almak bakımından oldukça önemli olduğu için kullanıcılar için fazlasıyla ilgi odağıdır. Buraya çıkan paylaşımlar hem daha fazla kişiye ulaşmakta hem daha fazla yorum almakta hem de daha fazla beğeni almaktadır. Bu nedenle gönderilerinin burada çıkması pek çok kullanıcı için oldukça büyük önem arzetmektedir.

İnstagramın keşfete düşme algoritması oldukça farklı düzeyde işlemektedir. Öncelikle anlık olarak en çok etkileşimi alan gönderiler bu alana düşmektedir ve böylece türkiyenin bir ucunda paylaşılan bir gönderi bile diğer ucundaki kişiye ulaşabilir. Tabi bununla beraber bu alanda çıkan gönderiler hesap sahiplerinin beğendiği veya yorum yaptığı gönderilere göre çıkmaktadır. Yani her kullanıcıda oluşan keşfet kısmı farklıdır. Burada önemli olan hesap sahiplerinin ilgi alanlarıdır.

Sizlerde bu alanda gönderilerinizin olmasını istiyorsanız hem daha dikkat çekiçi gönderiler paylaşmaya hem de instagramın hashtag özelliklerini kullanmanızda fayda vardır. Ayrıca hesabınızın gizli hesaptan herkese açık hesap olarak değiştirmeniz yine gönderilerinize gelen etkileşimi arttıracaktır. Aynı zaman da instagram üzerinde oldukça af olmanızda yine instagramın sizin aktif kullanıcı olduğunuzu anlamasıyla beraber gönderilerinizi keşfet alanında çıkarması kaçınılmaz olacaktır.

Gönderileriniz bu alanda çıkmaya başladığında az önce de değindiğimiz gibi erişiminizin daha çok olmasını ve gönderilerinizin tanımadığınız kiler tarafından da görülerek beğeni almasını sağlayacaktır. Yine satış yapan hesapların ise ürünlerinin daha geniş kitleye yayılmasını ve şekilde satışlarını daha da fazla arttırmasını sağlayacaktır.

Özellikle fenomen kullanıcılar tarafından daha çok kullanılan bu alanın normal kullanıcılar tarafından kullanılması da hiç zor değildir. Yukarıda saydığımız yöntemler doğal olması yönünden zaman alan yöntemler olduğu için pek çok kişi ajanslar tarafından sağlanan yöntemleri tercih etmektedir. Sizlerde ajansyenimedya.com ile keşfete düşme sorununuzu kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir